Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Forum

  • Forum służy dzieleniu się opiniami, wrażeniami, odczuciami na temat Klubu Wolontariusza oraz umożliwia kontakt z osobami o podobnych zainteresowaniach.
  • Czytanie Forum jest ogólnodostępne.
  • Pisanie na Forum dostępne jest po zalogowaniu się za pomocą uniwersalnego loginu:

    login: uzytkownik
    hasło: 123qwe

  • Prosimy o kulturalne wypowiedzi: nikogo nie obrażamy, nie wyśmiewamy oraz nie używamy niecenzuralnych wyrazów – w przypadku niedostosowania się do wyżej wymienionych warunków, administrator zastrzega sobie prawo do usuwania nieodpowiednich komentarzy.
Przejdź na Forum

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Olkuszu oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, filologia angielska) oraz kierunkach technicznych (informatyka). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!